Home

História

Ubytovanie

Okolie

Cenník

Kontakt

 

Ubytovanie

     Na prízemí sa nachádzajú dve spálne s 3 a 4 lôžkami.

     

     Tretia spálňa s tromi lôžkami sa nachádza na poschodí.

     V každej spálni je umiestnená veľká manželská posteľ + ďalšie postele určené pre rodiny s deťmi. Vo všetkých spálňach je samozrejme farebná TV.

 

     Obývacia miestnosť s TV prijímačom, krbom, ktorá poskytuje vysoký štandard na trávenie oddychu, voľných chvíľ je situovaná v prízemí chalupy. 

      

     Na prízemí takisto nájdete kompletne zariadenú kuchyňu s chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, elektrickým sporákom, umývačkou riadu  a ostatným nevyhnutným zariadením.

      

     Ďalšiu kuchynku môžete nájsť na poschodí, ktorá je však určená na prípravu studených pokrmov.

  

     V objekte sa nachádzajú dve kúpeľne s WC, jedna na prízemí, druhá na poschodí.

       

     Na poschodí nájdete 4 spálne. 

     

     

     Za chalupou sa nachádza príjemné záhradné posedenie, kde môžete posedieť s rodinou, priateľmi. Nachádza sa tu i prírodné ohnisko.

     Altánok je osadený v blízkosti Starohorského potoka.

      

     Objekt je vykurovaný elektrickým kúrením s možnosťou kúrenia drevom v krbe.

     Maximálna kapacita je 18 osôb. Náklady na kúrenie, vždy čistá bielizeň a vybavenie chalupy sú zahrnuté v cene pobytu. Parkovanie je riešené pre 3 autá v zimnom období a 4 v letnom priamo vo dvore.

     Ubytovatelia hovoria anglicky, nemecky, maďarsky problémom nie je samozrejme čeština ani poľština, či ruština. V celom objekte nie je povolené fajčiť!!!

 

 

Copyright (c) Chalupa u potoka 2008. Všetky práva vyhradené. Optimalizované na IE 6.0, doporučené rozlíšenie 1024x768 Pri menšom rozlíšení sa stránky nemusia správne zobrazovať. Webdesign by Vladimír Jesenský - www.ITBNS.sk